Strona początkowa

Witamy w apartamencie Arijana!

Chcecie spędzić urlop w Chorwacji? Potrzebujecie kwatery prywatnej, w której możecie się w pełni zrelaksować i spędzić niezapomniane wakacje? Odpowiednim miejscem dla Was jest apartament Ariana!

Dom rodziny Nikolić znajduje się w miejscowości Slatine na wyspie Čiovo. Oddalony jest 8 km od Trogiru i 35 km od Splitu. Dom znajduje się w pierwszym rzędzie do morza, zaledwie 5 metrów od plaży.

Apartament jest dla (2+2)+2 osób, możliwe są 2 dostawki w pokoju dziennym, który znajduje się na pierwszym piętrze i ma przestronny taras. Apartament składa się z pokoju dziennego z kuchnią, łazienki, dwóch sypialni i dużego tarasu.

Apartament jest dobrze wyposażony i kompletnie umeblowany (TV-SAT, klimatyzacja, zmywarka do naczyń, pościel, ścierki kuchenne, żelazko, suszarka…). Parking jest zapewniony. Ponieważ znajdujemy się w pierwszym rzędzie od morza, z tarasu rozpościera się wyjątkowy widok na Zatokę Kaštelańską.

Spacerem po nadmorskiej promenadzie można za 20 minut dojść do centrum Slatin, gdzie znajduje się kilka sklepów, pubów, restauracji. Z naszej miejscowości kursują statki do Trogiru i Splitu (dwa przepiękne miasta pod ochroną UNESCO). Cieszymy się na Wasz przyjazd!